Czy i kiedy opłaca się instalacja LPG
Czy i kiedy opłaca się instalacja LPG?
24 marca 2020
Sprzedaż samochodów w Polsce - jak fałszowane są pojazdy oraz uszkadzane
Sprzedaż samochodów w Polsce – jak fałszowane są dokumenty oraz kręcone liczniki
16 listopada 2020

Jak wynająć samochód? Poradnik dla wypożyczających samochód

Jak wynająć samochód? Poradnik dla wypożyczających samochód

Jak wynająć samochód? Poradnik dla wypożyczających samochód

Podczas urlopu coraz częściej decydujemy się na wypożyczenie samochodu. Nic dziwnego, to idealna opcja dla osób, które chcą zwiedzić okolicę, a nie posiadają swojego auta lub akurat swoje zostawili w domu. Wbrew pozorom nie jest to wcale skomplikowany proces – wręcz przeciwnie, w kila minut możesz zarezerwować samochód, a później odebrać go z dowolnego miejsca. O tym, jakich formalności należy dopełnić aby wynająć samochód, przeczytasz w artykule poniżej.Kopiuj HTML Kopiuj tekst

Jak wynająć samochód? Poradnik dla wypożyczających samochód
Jak wynająć samochód? Poradnik dla wypożyczających samochód

Bez zbędnych formalności

Decydując się na wynajem, warto skorzystać z usług sprawdzonej firmy, jaką jest CarFree. To jedna z najpopularniejszych na rynku wypożyczalnia, która na rynku rent a car istnieje od 2009 roku. Wynajem samochodu jest bardzo prosty – wystarczy mieć ukończony 21 rok życia oraz posiadać prawo jazdy minimum od roku. Potrzebny będzie także drugi dokument tożsamości, dowód lub paszport. Potrzebne będzie także wypełnienie formularza online, w którym oznaczymy okres na jaki chcemy wynająć pojazd, od zaznaczymy miejsce jego odbioru i zwrotu. W przypadku jakichkolwiek problemów, dostępna jest całodobowa infolinia. Opłaty za wynajem dokonamy bezgotówkowo, poprzez portal Przelewy24.pl, tradycyjnym przelewem internetowym lub kartą przy odbiorze samochodu.

Dodatkowe udogodnienia

Niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie jest pobierana żadna kaucja. Wyjątkiem są osoby nie posiadające polskiego obywatelstwa. Oprócz tego, opłata za podstawienie auta w przypadku wynajmu trwającego do 3 dni wynosi jedynie 89 zł, a powyżej 3 dni jest darmowy. Jeśli chodzi o limit kilometrów, obowiązuje w przypadku wynajmu średnioterminowego od minimum miesiąca i wynosi 3000 km. Oczywiście samochód  należy zwrócić z takim samym stanem paliwa z jakim go otrzymamy. Wszystkie dostępne samochody, posiadają niezbędne ubezpieczenia AC/OC/NNW/ASSISTANCE. Warto wspomnieć, że na specjalne życzenie klienta, dostarczane są różnego rodzaju akcesoria oraz niezbędne do przewożenia dzieci foteliki, w różnym przedziale wagowym.

Podróż za granicę wynajętym samochodem

Wiele osób rozważając wynajem samochodu, zastanawia się czy można wyjechać poza granice kraju. Oczywiście jest to możliwe, ale jedynie do krajów Unii Europejskiej. Konieczne jest także wcześniejsze poinformowanie o tym fakcie, podczas uzupełniania formularza online.  

Wynajem samochodu – Gdynia

Spędzasz wakacje nad morzem i chcesz odwiedzić okoliczne miejscowości? CarFree posiada ponad 14 oddziałów na terenie całej Polski, dla klientów dostępna jest także wypożyczalnia samochodów. Wszystkie dostępne samochody są wysokiej klasy, ze względu na to, że Trójmiasto to strategiczny punkt na mapie Polski, który odwiedzany jest przez zagranicznych turystów oraz osoby podróżujące biznesowo. Usługa wynajmu samochodu dostępna jest szybko, łatwo i w atrakcyjnej cenie.

Komentarze są wyłączone.