Co musisz wiedzieć o wtryskiwaczach diesla
Co musisz wiedzieć o wtryskiwaczach diesla?
10 czerwca 2019
turbosprężarka
Turbosprężarka – co to jest i do czego służy?
11 września 2019
Pokaż wszystkie

Skup aut w Poznaniu – czy warto skorzystać?

 

Poznań jest miejscem, gdzie spotkać możemy naprawdę wielu, dostępnych od ręki kupców samochodów, których miejscem pracy jest skup aut. Czy jednak warto skusić się na ich ofertę? A może poszukać lepszych warunków? Tego wszystkiego, a nawet więcej, dowiecie się z artykułu poniżej.

Dlaczego warto sprzedać samochód przez skup aut?

Jeżeli spieszy nam się, aby sprzedać samochód i szybko dostać do ręki gotówkę to idealnym partnerem do takiego biznesu będzie skup aut. Właśnie po takiej firmie możemy spodziewać błyskawicznego działania. Wystarczy jeden telefon a po paru godzinach (rzadziej – dniach) mamy u siebie profesjonalnego rzeczoznawcę, który wyceni nasz pojazd. Jeżeli oferta będzie satysfakcjonująca możemy zdecydować się na sprzedaż. Dodatkową korzyścią płynącą z zawarcia umowy ze skupem jest to, że to on załatwia wszelkie dodatkowe sprawy związane ze sprzedażą i przerejestrowaniem samochodu.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając skup aut?

Przede wszystkim skup musi być zaufany. Warto zatem zwrócić na opinie, jakie ma na Internecie. Najczęściej taka firma zapewnia, że załatwi za nas formalności dotyczące sprzedaży i przerejestrowania auta. Wówczas nie musimy się martwić. Jednak jeżeli skup aut jest kiepskiej jakości, może się zdarzyć, że nie dopilnuje niektórych rzeczy a odpowiedzialność za to poniesiemy my.  Lepiej się zatem upewnić czy mamy do czynienia z poważnymi, profesjonalnymi ludźmi. Najczęściej bezpieczne interesy robi się z większymi firmami, które mają sieć punktów w całej Polsce. Jeśli jednak skusi nas oferta mniejszego gracza to zawsze warto zwracać uwagę czy handlarz, z którym zamierzamy negocjować ma zarejestrowaną działalność. W innym wypadku możemy wejść na szarą strefę handlu samochodami a to może okazać się dla nas bardzo niekorzystne. Jednak najczęściej to większe firmy mają najbardziej atrakcyjne oferty i to o takich skupach możemy uzyskać najwięcej informacji, co sprawia, że stają się one bardziej zaufane.

Wielkopolska – który skup aut wybrać?

Dobrym sposobem jest oczywiście wpisanie w Internet zapytania o skup aut w Wielkopolsce. Wyskoczy nam jednak mnóstwo ofert. Którą z nich wybrać? To, że któraś z nich jest pierwsza w wynikach wyszukiwania to nie zasługa dobrej obsługi, ale świetnego pozycjonowania strony bądź korzystania z płatnych reklam. Jak zatem zdecydować się na skup, skoro propozycji jest tak wiele? Najlepiej czytać fora internetowe, gdzie wypowiadają się realni użytkownicy a opinie, które możemy tam znaleźć zazwyczaj choć trochę odzwierciedlają to, jak skup funkcjonuje. Dobrym sposobem jest również przewertowanie blogów, które sporządzają rankingi danych firm. Jeżeli znamy kogoś, kto niedawno wystawiał auto na sprzedaż bądź nabywał pojazd korzystając z usług skupu – warto go również podpytać. Jedno jest pewne – nie ma sensu wybierać pierwszego, lepszego skupu, gdyż możemy być na tym sporo stratni.

 

Skup aut Moto-Home w Poznaniu woj. wielkopolskie

Skup aut Moto-Home w Poznaniu woj. wielkopolskie

Moto-Home – najlepsi z najlepszych!

Moto-Home – https://moto-home.pl/ to firma, która zajmuje się nie tylko skupem i sprzedażą używanych aut oraz motocykli, choć w tej dziedzinie nie mają sobie równych. Firma ta wyciąga również pomocną dłoń, jeżeli to my chcemy przygotować auto do sprzedaży. Jedną z usług, które oferują jest m.in. kosmetyka samochodów. Dlatego, jeżeli nie mamy zamiaru korzystać z usług samego skupu to warto chociaż odświeżyć samochód zanim wystawimy ofertę. Wówczas mamy naprawdę ogromne szanse na sprzedaż auta z dużym zyskiem. Ponadto, zakupując w Moto-Home samochód mamy możliwość ubezpieczenia go na miejscu, i to po konsultacji ze specjalistą w tej dziedzinie. Firmie tej warto zaufać, gdyż troska o komfort i zadowolenie klientów to u nich totalna podstawa. Pracownicy zatrudnieni w Moto-Home są nie tylko specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim pasjonatami motoryzacji i to ich wyróżnia.

Szukając skupu samochodu warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, jaką nam zaoferują. To jest oczywiście ważne, ale inne kwestie mogą być nawet bardziej istotne. Skup aut powinien być zaufany, dlatego polecamy Moto-Home, czyli najlepszą na rynku firmę wykonującą takie usługi.

 

MOTO-HOME

Telefon: +48 880 805 804 
NIP: 7822509354
REGON: 302290151
BDO:000017211 

https://moto-home.pl/

 

INFOLINIA CZYNNA:

Pon – Niedz 10.00 – 22.00
Zadzwoń pod jeden z numerów:
+48 880 805 804
+48 530 531 143
+48 61 307 36 36

lub napisz pod adres:
kontakt@moto-home.pl

 

 

Komentarze są wyłączone.