Stół warsztatowy składany
Stół warsztatowy składany – kiedy się przydaje?
7 kwietnia 2023
motomi.pl
Motomi.pl, czyli kolejny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych
22 kwietnia 2023
Pokaż wszystkie

Zakłady bukmacherskie na wirtualne wyścigi samochodowe

Wirtualne wyścigi online

Zakłady bukmacherskie na wirtualne wyścigi samochodowe / canva

Uwielbiasz motoryzację i chętnie oglądasz wyścigi samochodowe? Chciałbyś na własnej skórze poczuć dreszcz ekscytacji, na myśl o rywalizacji? Zakłady bukmacherskie mogą to Tobie zapewnić. Tym razem jednak nie chodzi o tradycyjne rajdy, ale wirtualne wyścigi samochodowe. Jak działają? Czy są legalne? Jak obstawiać? Wyjaśniamy!

Obstawianie wirtualnych wyścigów samochodowych – jak to działa?

Wyścigi samochodowe odbywają się niezależnie od naszej dostępności. Nie zawsze mamy czas i możliwość, aby śledzić zmagania rajdowe. Zdarza się też tak, że wydarzenie ma miejsce na innej półkuli ziemskiego, a co za tym idzie w innej strefie czasowej – w środku nocy lub podczas naszej pracy. Trudno jest wtedy śledzić wyniki na bieżąco. Nie są to też krótkie spotkania – wszystko zatem obija się o nasz czas i możliwości.

Zupełnie inaczej jest z wirtualnymi wyścigami samochodowymi. Odbywają się one cały czas – jeden po drugim, a wyścig trwa zaledwie kilka minut. To możliwe, ponieważ są one generowane przez komputer. Nie ma tam zatem prawdziwych kierowców, ale jednak każdy z nich posiada swoje umiejętności, możliwości, sukcesy oraz porażki. To wszystko pod uwagę bierze program, aby wyliczyć i zsumować statystyki, co ostatecznie wpływa na wynik rozgrywki. Jak to w przypadku zawodów w prawdziwym świecie, tak również tutaj, mamy element losowy – czyli możliwe nieoczekiwane zdarzenia. Krótko mówiąc oglądasz wirtualne wyścigi z wirtualnymi zawodnikami, ale stawki są prawdziwe. Skoro to komputer, czy powinniśmy obawiać się nieuczciwych zagrywek? Nie, jeśli grasz u legalnych bukmacherów, a o nich piszemy poniżej.

Wyścigi samochodowe online – czy to legalne zakłady?

Zakłady bukmacherskie są w Polsce legalne, pod warunkiem, że bukmacher otrzyma od Ministerstwa Finansów licencje, co możesz sprawdzić na stronie rządowej. Inną metodą jest odwiedzenie portalu meczyki.pl, gdzie znajdziesz informacje o sportowych wydarzeniach, meczach oraz legalnych zakładach bukmacherskich. Ważne jest również, że na takiej stronie otrzymasz totalbet kod promocyjny, bonus na dobre rozpoczęcie gry.

W przypadku wyścigów samochodowych online – legalni bukmacherzy, przyjmują legalne zakłady. Założenie konta wymaga jednak weryfikacji oraz przesłania skanu dowodu osobistego – tylko pełnoletni mają wstęp do świata bukmacherki. Unikaj nielegalnych i zagranicznych bukmacherów, ponieważ możesz przysporzyć sobie kłopotów. Zakłady bez licencji mogą pociągnąć Ciebie do odpowiedzialności karnej – grzywny są wysokie, a Ty możesz zostać oskarżony o przestępstwo skarbowe. Dlatego wybieraj polskich – legalnych bukmacherów.

Jak obstawiać wirtualne wyścigi samochodowe?

Żeby zacząć obstawiać, musisz mieć kontro u bukmachera. Kiedy już wybierzesz jednego z nich, czas zrozumieć jak wygląda zabawa z wirtualnymi wyścigami. Tradycyjne rajdy są wolniejsze – nie chodzi tu o prędkość pojazdów, ale czas trwania wydarzenia. Wirtualne wyścigi to… krótka piłka. Trwają maksymalnie kilka minut, a potem zaczyna się kolejny. To oznacza, że musisz szybko podejmować decyzje – zarówno przed obstawieniem meczu, jak i w trakcie jego trwania. Dodatkowo musisz opierać się tylko o swoją wiedze z samej gry oraz intuicję. Ponieważ, nie jest to tak jak w przypadku realnych rajdów, gdzie możesz posiłkować się sugestiami ekspertów, wiedzą na temat kondycji kierowców oraz całą otoczką wokół wydarzenia. Dlatego ostrożnie zarządzaj swoim depozytem – określ sumę, jaką możesz przeznaczyć na gry, a także maksymalną ilość godzin spędzonych w ciągu miesiąca na tej rozrywce. Jeśli bierzesz pod uwagę, że możesz wygrać dodatkowe pieniądze, pamiętaj że istnieje również prawdopodobieństwo przegranej.

Rodzaje zakładów na wyścigach samochodowych online

W porównaniu z tradycyjnymi wyścigami, obstawianie wirtualnych rajdów samochodowych, jest całkiem proste. Sprawdźmy zatem, jakie typy zakładów oferują bukmacherzy:

  • Zakład 1 – czyli, czy określony rajdowiec zajmie pierwsze miejsce w rajdzie.
  • Zakład 1-2 – obstawiamy, czy wybrany rajdowiec zajmie pierwsze lub drugie miejsce.
  • Zakład 1-3 – zakładamy, czy dany rajdowiec zajmie miejsce pierwsze, drugie lub trzecie.

Jeśli jednak dla Ciebie to za małe pole do popisu, możesz wybrać prawdziwe wyścigi lub inny sport, w którym czujesz się dobrze. Listę rozgrywek oraz bukmacherów oferujących rozmaite zakłady, znajdziesz na meczyki.pl. Pamiętaj również o możliwości wykorzystania betclic kod promocyjny, czyli bonusu przy rejestracji. Zakłady bukmacherskie mogą być przyjemną odskocznią – ale pamiętaj o zachowaniu równowagi w tej zabawie.


meczyki.pl wymienia podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce.

Komentarze są wyłączone.