Zwiększ Moc Swojego Samochodu: Odkryj Świat Turbin z Wiatreo
Zwiększ Moc Swojego Samochodu: Odkryj Świat Turbin z Wiatreo 🙂
9 kwietnia 2024
4Trans – intuicyjny program dla firm transportowych
4Trans – intuicyjny program dla firm transportowych
11 kwietnia 2024
Pokaż wszystkie

Motogar Polska podało szczegóły. Sklep otworzy się na nowy rynek

Yamaha Motogar Polska

Yamaha Motogar Polska

Jak podają właściciele spółki, Motogar Polska wchodzi na rynek z nową ofertą i otwiera się na oryginalne części do quadów. Do tej pory klienci Motogara mieli do dyspozycji wyłącznie części do skuterów i motocykli. To nowość, jaką zapowiadano już w IV kw. 2023 r. Teraz znamy więcej szczegółów.

O tym, że w Motogarze mają pojawić się oryginalne części do quadów wiedzieliśmy pod koniec ubiegłego roku; spółka Enduro7 (właściciel marki Motogar Polska) informowała o tym w komunikatach prasowych.

Plany otworzenia się na właścicieli pojazdów typu UTV i ATV mieliśmy już wcześniej. Mało tego, zamówienia na oryginalne części do quadów realizowaliśmy z powodzeniem, kiedy ktoś kontaktował się z naszymi sprzedawcami mailowo lub pytał o dostępność na infolinii. Ale zbudowanie kompletnej oferty koszykowej trwało jednak nieco dłużej niż zakładaliśmy – mówi nam współwłaściciel Motogar Polska, Adrian Pakulski.

Z informacji podanych w materiałach prasowych wiemy, że już teraz z oferty oryginalnych części do quadów mogą skorzystać właściciele pojazdów japońskich, tj. Honda, Suzuki, Kawasaki i Yamaha. Wkrótce w ofercie ma pojawić się także Kymco i Arctic-Cat.

Motogar
Motogar

Co ciekawe, właściciele nie wykluczają rozszerzenia oferty części w przyszłości.

Sądzimy, że naturalnym kierunkiem rozwoju firmy będzie otworzenie się na ofertę części do skuterów wodych, skuterów śnieżnych i z czasem silników zaburtowych. Te trzy grupy klienckie są mocno zaniedbane na polskim rynku – szczególnie technologicznie. Bo o ile zamówienie części do tych pojazdów w formie mailowej lub telefonicznej jest rzeczywiście możliwe, to mało kto udostępnia klientom wygodną wyszukiwarkę po modelach i nazwach. Widzimy w tym potencjał – komentuje Pakulski.

Kiedy konkretnie w ofercie Motogara miałyby się pojawić części, o jakich mówi Adrian Pakulski, przynajmniej na razie nie wiadomo.

W chwili, kiedy publikujemy ten materiał, w segmencie oryginalnych części do quadów dostępne są m.in. części do: Suzuki z serii LT-Z, LT-F, LT-A, a także Kawasaki z serii KVF, KFX, KAF i Teryx, Honda z serii TRX oraz Yamaha z serii YXM, YFM i YFZ.

Jak podaje Motogar, do końca 2024 r. oferta części do quadów ma stanowić 10% tej, jaką sklep oddaje do dyspozycji motocyklistów. W tej chwili na ofertę Motogara składa się blisko 21,000 części.

– – –

Motogar Polska to niezależny sklep, który specjalizuje się w imporcie oryginalnych części do motocykli i quadów. Sklep powstał w 2016 r. i oddaje do dyspozycji motocyklistów części OEM m.in. do następujących marek: Aprilia, Piaggio, Moto Guzzi, Honda, Suzuki, Kawasaki, Indian i Harley Davidson.

Komentarze są wyłączone.