Laweta 24h, całodobowa pomoc drogowa
Laweta 24h, całodobowa pomoc drogowa
23 września 2019
Volkswagen T1
Największe forum Volkswagena w Polsce
18 października 2019

Polski producent wycieraczek do samochodów z ponad 10-letnią historią

Wycieraczki płaski marki DIPP

Wycieraczki płaski marki DIPP

Przed wymianą wycieraczek do szyb i zakupem nowego kompletu piór, wielu posiadaczy czterech kółek przekonanych jest, że musi wybierać pomiędzy drogimi markowymi wycieraczkami samochodowymi, a zwykłymi, tanimi zamiennikami dostępnymi na półkach marketów. Nie wszyscy wiedzą bowiem, iż na rynku istnieje realna alternatywa w postaci dobrych jakościowo wycieraczek polskiej produkcji. Jedną z firm oferujących solidne zamienniki oryginalnych piór wycieraczek do szyb samochodowych jest firma DIPP.

Wycieraczki samochodowe marki DIPP dostępne są na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 10 lat. Polski producent płaskich i hybrydowyc wycieraczek do wszystkich najpopularniejszych marek oferuje produkty które swoją jakością nie ustępują piórom wycieraczek produkowanych przez duże, znane, zachodnie koncerny motoryzacyjne.

To co wyróżnia firmę DIPP na tle firm konkurencyjnych, to z całą pewnością naprawdę wysoka jakość wszystkich oferowanych produktów, rzetelna obsługa, a także pomoc i odpowiednie podejście do klienta. Posiadacze samochodów w naszym kraju cenią wycieraczki tego polskiego producenta za solidne wykonanie oraz wyjątkową trwałość. Wysoka jakoś wycieraczek produkowanych przez firmą DIPP, której towarzyszy atrakcyjna cena, spowodowała, że produkty polskiej marki nieustannie zyskują na popularności.

Wycieraczki hybrydowe marki DIPP
Wycieraczki hybrydowe marki DIPP

Zamienniki piór wycieraczek do szyb z logo DIPP bez problemu zakupimy w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie motoryzacyjnym oraz na stronie producenta pod adresem www.dipp.pl

Wycieraczki warte swojej ceny

Ponad 10-letni okres działalność firmy oraz doświadczenie w produkcji wycieraczek samochodowych, wysokiej jakości materiały oraz rygorystyczny system kontroli jakości, sprawiają, że każdy komplet wycieraczek marki DIPP, w ocenie jej klientów, wart jest swojej ceny. Do produkcji wycieraczek z logo DIPP wykorzystuje się wyłącznie wysokogatunkowy kauczuk. Dzięki temu, wycieraczki do szyb polskiej marki idealnie przylegają do szyby samochodowej i charakteryzują się bardzo cichą pracą.

Wycieraczki płaski marki DIPP
Wycieraczki płaskie marki DIPP

Wycieraczki samochodowe DIPP produkowane są zarówno z myślą o posiadaczach stosunkowo nowych modeli samochodów, jak i właścicieli starszych pojazdów. Wszystkie pióra wycieraczek do szyb samochodowych polskiego producenta wyposażone są w dedykowane zaczepy mocujące, przeznaczone do konkretnej marki i modelu auta. Firma DIPP jako jedna z niewielu, w tym segmencie cenowym, nie stosuje uniwersalnych uchwytów mocujących. Wszystkie produkowane przez DIPP pióra trzymają się pewnie ramienia wycieraczki.

Wycieraczki samochodowe DIPP

W swojej ofercie firma DIPP posiada wycieraczki samochodowe do niemal wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych poruszających się po polskich drogach. W internetowym sklepie polskiego producenta znajdziemy wycieraczki płaskie, hybrydowe oraz wycieraczki dedykowane. Na stronie sklepu dipp.pl znajduje się praktyczna i intuicyjna wyszukiwarka wycieraczek ułatwiające zakup odpowiednich wycieraczek do posiadanego modelu samochodu.

Internetowy sklep producenta oferuje pomoc w przypadku problemów z doborem właściwego rodzaju wycieraczek. Firma DIPP zapewnia szybką wysyłkę wycieraczek realizowaną za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz oferuje bezproblemową politykę ich zwrotu.

Komentarze są wyłączone.